getback

Razem wygramy z każdym długiem

UWOLNIJ SIĘ OD DŁUGU

Doradca GetBack będzie dla Ciebie wsparciem - pomoże przy planowaniu
i w trakcie spłaty zadłużenia.

Podczas rozmowy z Doradcą GetBack:

  • Uzyskasz pełne informacje o Twojej sprawie
  • Poznasz najniższą możliwą ratę
  • Dopasujesz wysokość raty do Twoich możliwości finansowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli jesteś Klientem GetBack, wypełnij formularz,
a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.

Ikona telefonu

Zadzwoń na bezpłatną infolinię

ZADZWOŃ

WIELE OSÓB JUŻ NAM ZAUFAŁO.
RAZEM WYGRAMY Z KAŻDYM DŁUGIEM.

Agata

urzędniczka

Raty kredytu hipotecznego na mieszkanie okazały się za wysokie i regularne spłacanie było dla mnie niemożliwe. Dzięki rozmowie z przedstawicielem GetBack i podjęciu współpracy rozłożyłam swój dług na raty.

Andrzej

często wyjeżdża za granicę

Byłem za granicą i nie wiedziałem o posiadanym długu. Dowiedziałem się o nim po moim powrocie. W GetBack S.A. zawarłem ugodę i co miesiąc wpłacam ratę. Dzięki temu mam poczucie, że moje sprawy finansowe zmierzają w dobrym kierunku.

Weronika

mama trzyletniego Jasia

Wychowywanie dziecka wiąże się z wieloma wydatkami, które zaczęły mnie przerastać. Na szczęście w GetBack podpisałam ugodę i spłaciłam zaległość w ratach dopasowanych do mojej sytuacji finansowej.

Paweł

pracownik firmy ochroniarskiej

Wziąłem kredyt na samochód.
Po krótkim czasie okazało się, że pensja nie wystarcza na raty. GetBack rozłożył mój dług na indywidualnie dopasowane raty.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z. 2016 poz. 922; dalej Ustawa) informujemy, że Pana/Pani dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez GetBack S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław, jako Administratora Danych, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną przez Pana/Panią wiadomość a także w celach marketingu produktów i usług własnych Administratora Danych. Przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania a także do umotywowanego sprzeciwu w przypadku przetwarzania dla celów marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Dane osobowe mogą być przekazane przez Administratora Danych wyłącznie podmiotom upoważnionym przez przepisy prawa.